27 вересня на Педагогічному факультеті відбулась посвята першокурсників у студенти

Уже традиційно на Педагогічному факультеті проводиться посвята у студенти. З вітальним словом до наймолодших студентів виступив декан факультету доцент Рега Олексій Степанович.

Першокурсники змагались у конкурсах: презентація групи, сценка в комедійному жанрі (на тему обраної країни) і танцювальний флешмоб. Кожна із семи груп першокурсників розповіла про себе і перші враження про студентське життя у різноманітній формі: від аматорського відео до персональної віршованої презентації кожного з групи. Під час сценок першокурсники перенесли глядачів у різні країни світу: Єгипет, Францію, Японію, Німеччину, Англію, Грецію, Україну.

Оцінювали конкурси поважне журі у складі: заступник декана з науково-методичної роботи, кандидат фізико-математичних наук, доцент Кондур О. С., завідувач кафедри теорії та методики дошкільної та спеціальної освіти, доктор педагогічних наук, професор Лисенко Н. В.,  професор  кафедри   педагогіки початкової освіти, доктор філологічних наук Деркачова О. С., голова студентського сенату Педагогічного факультету Ірина Левик, голова студентського сенату Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Юрій Лозяк та його заступник Ірина Турчин, співзасновник товариства STUDMEDIA Ілля Богатчук.

Завершилось дійство складанням клятви старост груп та нагородженням переможців. Грамоту за найоригінальніший номер отримала група ДО-13, а за найкращого актора – студентка групи ПО-11 (роль доктора Ватсона). Переможцем стала група ПО-11, друге та третє місця – у груп ДО- 12 і ДО-11 відповідно. Кожній групі організатори – студентський сенат факультету − вручили подарунки, серед яких були солодощі та канцелярські приладдя.