Склад вченої ради

СКЛАД ВЧЕНОЇ РАДИ ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Члени вченої ради за посадами:

1. Кондур Оксана Созонтівна – голова вченої ради, декан педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор кафедри фахових методик і технологій початкової освіти;
2. Кирста Наталія Романівна заступник декан педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент завідувач кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти;
3. Пасєка Надія Мирославівна заступник декана педагогічного факультету, кандидат технічних наук, викладач кафедри фахових методик і технологій початкової освіти;
4. Романишин Руслана Ярославівна заступник декана педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фахових методик і технологій початкової освіти;
5. Недільський Степан Андрійович радник декана педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент завідувач кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти;
6. Завгородня Тетяна Костянтинівна завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика, доктор педагогічних наук;
7. Ковбас Богдан Іванович завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук;
8. Лисенко Неллі Василівна завідувач кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, доктор педагогічних наук;
9. Луцан Надія Іванівна завідувач кафедри фахових методик і технологій початкової освіти, доктор педагогічних наук;
10. Оліяр Марія Петрівна завідувач кафедри педагогіки початкової освіти, доктор педагогічних наук;
11. Петришин Роман Андрійович голова профспілкового комітету педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;
12. Мадай Наталія Юріївна голова студентського профкому, студентка 3 курсу
13. Котурбаш Наталія Сергіївна голова студентського сенату студентка 4 курсу;

Виборні представники, які представляють науково-педагогічних працівників:

14. Нагачевська Зіновія Іванівна доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика;
15. Прокопів Любов Миколаївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика;
16. Стинська Вікторія Володимирівна доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика;
17. Ворощук Оксана Дмитрівна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;
18. Зозуляк-Случик Роксоляна Василівна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;
19. Лемко Галина Іванівна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;
20. Потапчук Тетяна Володимирівна доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти;
21. Мацук Людмила Олександрівна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти;
22. Чупахіна Світлана Василівна кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти;
23. Качак Тетяна Богданівна доктор філологічних наук, професор кафедри фахових методик і технологій початкової освіти;
24. Качмар Олександра Василівна – доктор філософських наук, професор кафедри фахових методик і технологій початкової освіти;
25. Коваль Петро Миколайович – доктор педагогічних наук, професор кафедри фахових методик і технологій початкової освіти;
26. Благун Наталія Михайлівна доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки початкової освіти;
27. Будник Олена Богданівна доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки початкової освіти;
28. Наконечна Лариса Богданівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри педагогіки початкової освіти, секретар вченої ради;

Виборні представники, які представляють інших працівників факультету:

29. Зюбрицька Оксана Йосипівна лаборант кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика;

Виборні представники з числа осіб, які навчаються в університеті:

30. Волушенкова Вікторія Валеріївна студентка 1 курсу;
31. Перчик Мар’яна Володимирівна – студентка 1 курсу;
32. Стрілецька Лілія Богданівна – студентка 3 курсу;

Члени ради роботодавців:

33. Голей Тарас Борисович завідувач ЗДО №1 «Калинонька», голова місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» м.Івано-Франківськ;
34. Ільчишин Наталія Євгенівна директор СШ №26 м. Івано-Франківська;
35. Михайлишин Галина Йосипівна проректор з науково-педагогічної роботи, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи;
36. Москаленко Юрій Михайлович директор Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».